Kultūra - tikai plāna ābola miziņa virs nokaitēta haosa

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Summer sound iesildīšanās pasākumā – My Radiant you un Edavārdi
Publicēts 17. jūlijā, 2017.
Nedēļu pirms festivāla Summer Sound norises, 20. jūlijā, festivāla pilsētā Liepājā notiks iesildīšanās pasākums jeb festivāla Pre-Party ar grupu My Radiant You un hip-hop izpildītāju Edavārdi. Pasākums norisināsies pludmales bārā Red Sun Buffet.

Arī šogad Summer Sound piedavā iesildīties festivālam, aicinot uz festivāla Pre-Party ar dažiem no šī gada māksliniekiem. Pasākums norisināsies festivāla pilsētā Liepājā pludmales bārā Red Sun Buffet kopā ar grupu My Radiant You un hip-hop izpildītāju Edavārdi un, kā ierasts, ļaus tā apmeklētājiem izbaudīt Summer Sound noskaņu festivālam tuvojoties.

Šogad sadarbībā ar airBaltic festivāls aicina apmeklētājus no Rīgas uz Liepājas Pre-Party doties ar īpašo Party Jet lidojumu, kurā pasažierus pavadīs kāds no Summer Sound galvenās skatuves māksliniekiem. airBaltic sola īpašā reisa pasažieriem dažādus pārsteigumus, kā arī atgādina, ka vēl iespējams iegādāties biļetes lidojumam uz Summer Sound festivāla dienām.

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls Summer Sound norisināsies Liepājā 28.-29.jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio Cheat Codes no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs Bermudu Divstūris. Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – Triana Park, Bandmaster, Satellites LV, Sibyl Vane, Deeper Upper, Franco Franco, Skyforger, My Radiant You, Fakts, Pienvedēja Piedzīvojumi, Astro’n’out, Ivo Fomins, Polifauna, kā arī šogad festivāls kļuvis par divām skatuvēm bagātāks. Mierīgu gaisotni un akustiskus priekšnesumus varēs baudīt pie Koncertsētas skatuves, bet sadarbībā ar Radio SWH jaunas mūzikas atklājumi gaidāmi skatuvē Priekšnams.

Biļetes nopērkamas festivāla mājas lapā www.summersound.lv, kā arī Biļešu Serviss tīklā.

Foto: Publicitātes


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: